Hakkımızda

2005 yılında  basladığımız serüvenimize  DDOS koruma alaninda sizler icin en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.Dünyanın en seçkin verimerkezlerin de sizler için en uygun donanimları bir araya getirip gözünüz  arkada kalmadan  bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.Sadece DDOS koruma da değil yönetilmesi gereken danışmanlık almanız gereken tüm projelerinizin alt yapılarına geniş verimerkezi ağı ve küresel ilişkilerimizle yüksek trafik gerektiren yada  riskli tüm operasyonlarınızda size çözüm ortaklığını sunuyoruz. 


Sıkça Sorulan Sorular


DDoS Korumalı Sunucu


DDoS Nedir?

Distributed Denial of Service (DDoS) saldırılar ise, aynı anda birden fazla bilgisayarın hedef bilgisayar ve ağlara yönelik birden fazla farklı noktadan eş zamanlı olarak gerçekleştirilir. Saldırı esnasında binlerce farklı IP adresinden yararlanılır ve çok ciddi zararlar verilebilir. Bu saldırıları önlemek, birçok web sitesi için çok zordur.

DDoS neden yapılır?

Genellikle saldırganın başlıca amacı web kaynağının normal çalışmasını tamamen engellemek, yani tam "hizmet reddi" sağlamaktır. Saldırgan, saldırıyı durdurması karşılığında para da isteyebilir. Bazı durumlarda DDoS saldırısı rakip bir firmanın itibarını zedeleme ya da işine zarar verme girişimi niteliğinde de olabilir.

DDoS'dan nasıl kurtulunur?

 DDoS saldırılarının hedefi olmaktan korunmanın kesin ve kalıcı bir çok çözüm yolu mevcuttur. Sisteminize bir DDOS yaşandığını düşünüyorsanız erken önlem almanız en iyi savunma yollarından birisi olduğu için oldukça önemlidir. Ancak bu belirtileri sisteminizde yaşanan anlık ve normal performans artış / azalışlarından ayırmak doğru teknoloji ve uzmanlık gerektirmektedir.


Müşteri Memnuniyeti


Garanti sunuyor musunuz?

Sorf Networks sağladığı tüm hizmetler de ücret iade garantisi politikasını benimseyerek servis sunmaktadır, bu güne kadar engelleyemediğimiz bir saldırı türü olmadığı gibi müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.